Politie zoekt tips na inbraak Siddeburen

In Siddeburen is donderdagavond 4 december ingebroken in een woning aan de Middenstraat. De inbraak gebeurde tussen vijf over zeven en tien voor half acht. De politie meldt dat de daders zijn weggereden in een wit voertuig. De politie vraagt omwonenden om camerabeelden te controleren en zich te melden als ze iets verdachts hebben gezien.

Tips kunnen worden gegeven via 0900-8844.

Politieauto (algemeen)

SIDDEBUREN – Aan de Middenstraat in Siddeburen is donderdagavond 4 december een woninginbraak gepleegd. De inbraak vond plaats tussen 19.05 en 19.25 uur. De politie onderzoekt de zaak en roept getuigen op zich te melden.

Volgens de eerste informatie zijn de daders na de inbraak weggereden in een wit voertuig. Omwonenden die iets opvallends hebben gezien, of die beschikken over camerabeelden (zoals deurbelcamera’s of dashcams), worden verzocht contact op te nemen met de politie.

Melden kan via 0900-8844 onder vermelding van zaaknummer PL0100-2025327964. Anoniem tippen kan ook via Meld Misdaad Anoniem.