7×7 voetbaltoernooi in Meeden

Meeden – Twintig teams doen morgen mee aan het 7×7 (voetbal)toernooi in Meeden. Dit is de tiende editie van het toernooi. Vanwege dit feit is het aantal teams wat meer als andere jaren, toen waren het er ongeveer vijftien of zestien. Er is dit jaar een grotendeels nieuwe organisatie, legt Patrick Hoving van het bestuur uit. ,,Er zijn twee bestuursleden van eerdere edities overgebleven en er zijn vijf nieuwe gekomen.” Het toernooi draait op vrijwilligers en die zijn er gelukkig genoeg. ,Daar zijn we heel blij mee. We zijn ze dankbaar dat ze willen helpen. We hebben een oproepje gedaan en we hadden zo weer vijf aanmeldingen.”

De deelnemende teams komen overal vandaan, ook uit omliggende dorpen en gemeentes. Er zijn vier poules van vijf teams die zijn ingedeeld naar niveau. Tijdens dit toernooi is er ook een grote verloting. Voor de kinderen zijn er verschillende attributen en ’s avonds zijn er optredens van twee zangers en een coverband.

Het toernooi wordt gehouden op Hemelvaartsdag op sportpark De Bouwte en ook de dagen erna zijn er activiteiten. Vrijdag een kindermiddag en darttoernooi. Zaterdag is er familiebongo en klaverjassen en zondagochtend kan men ontbijten met zijn allen en speelt het laatste kampioenselftal van Meeden tegen het all-star team van de club.

Tip voor de redactie?

Tip of nieuws voor onze redactie? Stuur dan een e-mail naar info@rtvmiddengroningen.nl