‘Pazzipanten van Goede Vrijdag’ op drie plekken

Midden-Groningen – Kielzog brengt De Passion dit jaar, met Hiphop, Beatboxen en Grease Lightning naar Hoogezand, Siddeburen en Muntendam. Het is de vierde editie en de tweede keer dat het ook in Muntendam en Siddeburen is. ,,Het is voor de hele gemeente en we vinden het leuk om het overal te laten zien”, legt Marloes Rusthoven van Kielzog uit. ,,Je ziet ook dat het publiek weer uit hele andere hoeken komt.”

Deze editie van de Pazzipanten van Goede Vrijdag heeft extra veel dans, omdat er tijdens het bijna afgelopen theaterseizoen van Kielzog ook extra aandacht was voor dans.

De bezoekers wandelen van act naar act en passeren zo’n 150 dansers, muzikanten, zangers en koren. ,,,Er zijn veel dansers, degene die Jezus uitbeeldt is bijvoorbeeld ook een danseres.” De voorstelling is vooral rondom het gebouw van waaruit gestart wordt. Het evenement is gratis te bezoeken, wel moet er een plek gereserveerd worden via de site van Kielzog.

Pazzipanten is Gronings voor ‘deelgenoten’. Samen dansen en zingen schept een band en samen luisteren naar muziek verbroedert. In deze energieke voorstelling lopen bezoekers gezamenlijk langs muziek- en dansoptredens. Onderweg worden een aantal onderdelen van het Bijbelverhaal verbeeld met popmuziek uit de jaren 70, 80 en 90.

De Pazzipanten van Goede Vrijdag vindt meerdere keren plaats en op drie locaties: in Siddeburen, Muntendam en Hoogezand. In Siddeburen zijn de voorstellingen woensdag 16 april om 19 en 19.40 uur, in Muntendam donderdag 17 april om 19 en 19.40 uur en in Hoogezand vrijdag 18 april om 17, 17.40, 18.20, 19.20, 20 en 20.40 uur.

Tip voor de redactie?

Tip of nieuws voor onze redactie? Stuur dan een e-mail naar info@rtvmiddengroningen.nl