90% leerlingen slaagt in één keer in Siddeburen

Op de Rutgerkoplandschool in Siddeburen is 90% van de examenkandidaten in één keer geslaagd. De uitslag zorgt voor blije gezichten bij leerlingen, ouders en docenten. Vier leerlingen moeten nog herkansen, en krijgen daarvoor binnenkort de kans.

De school kijkt tevreden terug op het examenjaar, met een feestelijke sfeer als gevolg van het hoge slagingspercentage.

Vlag, geslaagd, examen

De vlag kan uit op de Rutgerkoplandschool in Siddeburen. Maar liefst 90% van de examenkandidaten is in één keer geslaagd voor het eindexamen. Dat zorgt voor veel blije gezichten onder leerlingen, ouders én docenten.

Vier leerlingen hebben het examen helaas (nog) niet gehaald. Zij krijgen binnenkort een herkansing. De school wenst hen veel succes bij de herexamens.

Met zo’n hoog slagingspercentage kijkt de school tevreden terug op het examenjaar. (foto: Venema media).