Onderhoud N33 tussen Appingedam en Eemshaven

Op de N33 tussen Appingedam en Eemshaven wordt groot onderhoud uitgevoerd. Van maandag 27 oktober tot en met vrijdag 7 november is de weg helemaal dicht. Verkeer moet rekening houden met omleidingen en extra reistijd.

Ook de Eelwerderbrug krijgt onderhoud en is dicht in de weekenden van 7 tot 10 en 14 tot 17 november.

N33

Rijkswaterstaat voert groot onderhoud uit aan de N33 tussen Appingedam en Eemshaven. Van maandag 27 oktober tot en met vrijdag 7 november is de N33 volledig afgesloten voor al het verkeer.

Verkeer van en naar Appingedam, Delfzijl, Veendam of Eemshaven moet rekening houden met extra reistijd en omleidingen. Ook inwoners van Midden-Groningen kunnen hierdoor hinder ondervinden: de reistijd kan met ongeveer tien minuten toenemen.

De werkzaamheden bestaan uit het aanbrengen van nieuw asfalt, glasbolreflectoren, vernieuwde vangrails en nieuwe verkeersborden. Op twee locaties wordt de maximumsnelheid verlaagd naar 80 km/u. Daarnaast krijgt de Eelwerderbrug onderhoud: beton, asfalt en voegovergangen worden vernieuwd. De brug is afgesloten in de weekenden van 7–10 november en 14–17 november.

Tijdens de werkzaamheden zijn diverse op- en afritten afgesloten, onder andere bij Appingedam en de aansluitingen op de N360, Fivelweg, Hogelandsterweg, Schafferweg, Hoofdweg-Zuid, N363, EGD-weg en Oostpolderweg. Ook de rotonde Kwelderweg is tijdelijk niet te gebruiken.

Omleidingen worden duidelijk aangegeven. Rijkswaterstaat adviseert weggebruikers om hun reis goed te plannen en rekening te houden met extra reistijd.