VV Hoogezand 1 veilig na winst op Corenos
Voetbalvereniging Hoogezand heeft zaterdag met 0-3 gewonnen van Corenos in Roodeschool. Door die overwinning is de ploeg zeker van handhaving in de derde klasse. Felipe Macal Pinheiro opende de score, daarna volgde ook nog een eigen doelpunt van Corenos. In de slotfase maakte Heine Uuldriks de 0-3.
Voor Hoogezand is het een mooie opsteker in een verder bewogen seizoen.
Kleedkamers, velden VV Hoogezand
V.V. Hoogezand heeft zaterdag een belangrijke overwinning geboekt in de uitwedstrijd tegen Corenos. In Roodeschool won de ploeg van trainer Marshall Pourier met 0-3. Door dat resultaat is Hoogezand zeker van handhaving in de derde klasse.
Hoogezand was in het eerste halfuur de betere ploeg en kwam in de 14e minuut op voorsprong via Felipe Macal Pinheiro. Na die openingstreffer bleef de formatie uit Hoogezand de aanvallende partij. Vlak voor rust viel ook de 0-2. Een speler van Corenos werkte de bal toen in eigen doel.
Na de pauze begon Corenos feller, maar echt gevaarlijk werd de thuisploeg nauwelijks. Hoogezand hield controle over de wedstrijd, al leverde een scrimmage voor het doel van Corenos in de 53e minuut geen treffer op. Corenos kreeg in de 74e minuut nog een kans, maar die ging hoog over.
In de slotfase besliste Hoogezand het duel definitief. Heine Uuldriks maakte in de 80e minuut de 0-3. Even later raakte Lars Wollinga nog de paal. In blessuretijd voorkwam doelman Guilherme Maia Deschamps met een redding dat Corenos nog iets terug kon doen.
De overwinning betekent een positief slot van een bewogen seizoen voor de club aan de Kalkwijck. Voor de start van het seizoen vertrokken meerdere spelers en het tweede elftal kon niet aan de competitie deelnemen. Ook bestuurlijk was er veel werk te verzetten. Onder leiding van voorzitter Bart van Veen werd vrijwel een volledig nieuw bestuur gevormd.
Binnen de vereniging is het enthousiasme inmiddels terug. Er wordt gewerkt aan drie speerpunten: junioren, senioren en bestuur en organisatie. Rond die thema’s zijn werkgroepen gevormd. De verwachting is dat V.V. Hoogezand komend seizoen ook weer een tweede selectie kan inschrijven.
Met handhaving op zak en nieuwe energie binnen de vereniging lijkt de club daarmee weer vooruit te kunnen kijken.