Midzomerconcert in Bos van Meeden

In het Bos van Meeden, aan de kant van het Mennohoes, is zaterdag 20 juni een midzomeravondconcert. De band Hollywood Horse Shit speelt in de open lucht een mix van blues, rock-’n-roll, Ierse folk, country en evergreens. De inloop begint om 20.00 uur. Bezoekers moeten hun eigen stoel meenemen.

Kaarten zijn te reserveren in het dorpshuis en zijn ook op de dag zelf verkrijgbaar.

speelbos Meeden

speelbos Meeden

Meeden – In het Bos van Meeden, aan de kant van het Mennohoes, wordt op zaterdag 20 juni aanstaande, een midzomeravondconcert gehouden. De band Hollywood Horse Shit speelt die avond in de open lucht.

De band brengt een mix van blues, rock-’n-roll, Ierse folk, country en andere evergreens. Bezoekers kunnen vanaf 20.00 uur het terrein op.

Eigen stoel meenemen

Wie naar het concert komt, wordt gevraagd een eigen stoel mee te nemen. Tijdens de avond zijn consumpties verkrijgbaar. De ingang van het bos is aan de kant van het Mennohoes.

Kaarten kosten 7,50 euro per stuk. Reserveren kan iedere vrijdagavond tussen 16.00 en 19.00 uur in het dorpshuis, of telefonisch via 06-50675012.