Jongerenwerk houdt zomeractiviteiten

Kwartier Zorg & Welzijn organiseert deze zomervakantie vanuit het jongerenwerk in Hoogezand verschillende activiteiten voor jongeren van 10 tot en met 12 jaar. Op het programma staan onder meer Booby Trap Bos, een klimpark, waterskiën, paintball, een sportieve middag en een Back to school party. Voor waterskiën is een zwemdiploma verplicht.

Aanmelden kan via jongerenwerk van Kwartier Zorg en Welzijn.

waterskiën, pixa bay

Hoogezand – Kwartier Zorg & Welzijn organiseert deze zomervakantie vanuit het jongerenwerk in Hoogezand verschillende activiteiten voor jongeren van 10 tot en met 12 jaar. Het programma bestaat onder meer uit paintball, waterskiën, een bezoek aan het klimpark en sportieve activiteiten.

De activiteiten zijn gratis, maar er is beperkt plek. Volgens de organisatie geldt daarom: vol is vol. Kinderen die zich voor meerdere activiteiten aanmelden, kunnen mogelijk niet overal aan meedoen als er veel belangstelling is. Zo krijgen ook andere kinderen de kans om deel te nemen. Aanmelden kan via jongerenwerk@kwartierzorgenwelzijn.nl.

Programma

De eerste activiteit is op 8 juli. Dan staat van 21.00 tot 23.00 uur een bezoek aan Booby Trap Bos op het programma. Op 15 juli is er van 13.00 tot 17.00 uur een activiteit in het klimpark.

Op 22 juli kunnen jongeren van 14.00 tot 16.00 uur waterskiën. Daarvoor is een zwemdiploma verplicht. Op 29 juli is er paintball van 14.00 tot 16.00 uur.

In augustus zijn er nog twee activiteiten. Op 5 augustus is er van 14.00 tot 17.00 uur een sportieve middag. Op 7 augustus wordt het programma afgesloten met een Back to school party, ook van 14.00 tot 17.00 uur.

Ouders die willen helpen met vervoer kunnen ook contact opnemen met de organisatie.