CBS De Zonnewijzer houdt vleesactie

Christelijke basisschool De Zonnewijzer in Siddeburen houdt samen met een lokale slager een actie om extra geld op te halen. Dat is bedoeld voor activiteiten en voorzieningen, zoals speelpleinmateriaal en sportkleding. Volgens directeur Leon den Hamer gaat het om extra’s die niet binnen het budget passen.

De actie wordt via flyers en sociale media onder de aandacht gebracht.

CBS De Zonnewijzer

Siddeburen – Christelijke basisschool De Zonnewijzer in Siddeburen is een actie gestart in samenwerking met een lokale slager om extra geld in te zamelen. De opbrengst is bedoeld voor activiteiten en voorzieningen voor de leerlingen. Volgens directeur Leon den Hamer wil de school met de actie aanvullende middelen genereren. „Met de opbrengst kunnen we ook in de toekomst mooie en waardevolle activiteiten blijven aanbieden,” zegt hij. Het gaat daarbij onder meer om materialen voor het schoolplein en nieuwe voetbaltenues. De actie wordt onder de aandacht gebracht via flyers die leerlingen hebben meegekregen en via de sociale mediakanalen van de school. Deelname is volgens de school vrijblijvend.

„We hopen natuurlijk op een mooi resultaat,” aldus Den Hamer. „We zien het als een manier om samen met ouders en de omgeving iets extra’s te kunnen betekenen voor onze leerlingen.” Daarnaast wil de school met de actie ook de lokale ondernemer betrekken en ondersteunen.