Fietser loopt beenletsel op, aanrijding Sappemeer
Op het Achterdiep Noordzijde in Sappemeer is vanmorgen, 16 oktober, een fietser gewond geraakt na een aanrijding met een busje. Het incident vond plaats ter hoogte van een bocht in de weg, waar het voertuig en de fietser met elkaar in botsing kwamen.
De fietser liep bij het ongeluk letsel aan het been op en is door hulpdiensten behandeld. Over de ernst van het letsel is nog niets officieel bekendgemaakt.
De politie is ter plaatse gekomen en doet onderzoek naar de toedracht

Sappemeer – Op het Achterdiep Noordzijde in Sappemeer is vanmorgen een fietser gewond geraakt na een aanrijding met een busje. Het incident vond plaats ter hoogte van een bocht in de weg, waar het voertuig en de fietser met elkaar in botsing kwamen.
De fietser liep bij het ongeluk letsel aan het been op en is door hulpdiensten behandeld. Over de ernst van het letsel is nog niets officieel bekendgemaakt.
De politie is ter plaatse gekomen en doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval. Het is nog onduidelijk hoe het precies heeft kunnen gebeuren. Bron: Venema Media.