Froombosch schrapt toernooi door hitte

Het volleybaltoernooi dat vrijdagavond in Froombosch zou worden gehouden, gaat niet door. Vereniging Dorpsbelangen Froombosch heeft het evenement vanwege de verwachte hitte afgelast. Vrijdag kan het ongeveer 35 graden worden. Volgens de organisatie staan de veiligheid en gezondheid van de deelnemers voorop.

Het dorpshuis De Ruyten is vanaf vijf uur wel open voor de middag- en avondborrel

Volleybal Froombosch

Froombosch- Het volleybaltoernooi dat vrijdagavond in Froombosch zou worden gehouden, gaat niet door. Vereniging Dorpsbelangen Froombosch heeft het evenement afgelast vanwege de verwachte hitte.

Vrijdag kan de temperatuur oplopen tot ongeveer 35 graden. Volgens de organisatie is het daarom niet verantwoord om het toernooi door te laten gaan. De veiligheid en gezondheid van de deelnemers staan voorop.

Dorpsbelangen noemt de afgelasting jammer en hoopt het volleybaltoernooi volgend jaar opnieuw te kunnen organiseren.

Het dorpshuis De Ruyten in Froombosch is vrijdag wel geopend. Vanaf 17.00 uur kunnen bezoekers daar terecht voor de vrijdagmiddag- en avondborrel.