Inval in pand Sappemeer door politie en douane

Politie en douane hebben woensdagochtend een inval gedaan in een pand aan de Noorderstraat in Sappemeer. Meerdere ruimtes zijn doorzocht en er is een speurhond ingezet. Wat er precies is aangetroffen, is nog niet bekendgemaakt. De politie doet verder onderzoek.

Het is onduidelijk of er aanhoudingen zijn verricht.

In inval in pand Sappemeer door Politie en douane

Sappemeer – De politie en douane hebben woensdagochtend een inval gedaan in een pand aan de Noorderstraat in Sappemeer. Volgens omwonenden begon de actie vroeg in de ochtend. Meerdere ruimtes in het gebouw zijn doorzocht.

Tijdens de zoekactie is onder meer een speurhond ingezet. Wat er precies is aangetroffen in het pand, is op dit moment nog niet bekendgemaakt door de autoriteiten. De politie doet verder onderzoek. Een woordvoerder van de politie kon nog geen inhoudelijke mededelingen doen over de aanleiding van de inval. Ook is niet duidelijk of er aanhoudingen zijn verricht. (bron: Venema Media).