Ledenbijeenkomst BBB over energie en politiek

De boer-burger beweging houdt vrijdag een ledenbijeenkomst in Hellum. In dorpshuis Tonegido spreken leden met elkaar over thema’s als energie, noaberschap en de voorbereiding op de gemeenteraadsverkiezingen. Tweede Kamerlid Henk Vermeer is te gast om vragen te beantwoorden.

De bijeenkomst begint om half acht en is bedoeld voor leden van de partij.

Windmolens N33 (1280-720)

HELLUM – De Groningse afdeling van de BoerBurgerBeweging (BBB) houdt aanstaande vrijdag, 30 januari een bijeenkomst in dorpshuis Tonegido in Hellum. De avond is bedoeld voor leden én voor inwoners die mee willen praten over thema’s die leven Groningen. Op de agenda staan gesprekken over noaberschap, energie en een vooruitblik op de gemeenteraadsverkiezingen van 2026.

Volgens de partij wil BBB tijdens de bijeenkomst luisteren naar wat er onder inwoners speelt en hierover in gesprek gaan. Daarbij is er aandacht voor zowel provinciale onderwerpen als voor de lokale politieke koers richting de verkiezingen van 2026. Volgens BBB wil de partij met deze bijeenkomsten onderstrepen dat zij, naast het boerenleven, ook opkomt voor de belangen van alle nuchtere inwoners Groningen.

Tweede Kamerlid Henk Vermeer is als gastspreker aanwezig. Hij gaat in op actuele ontwikkelingen in Den Haag en wat deze betekenen voor de regio. Daarbij gaat hij ook in op de instabiliteit van zonne- en windenergie. Bezoekers krijgen de gelegenheid om vragen te stellen en aandachtspunten mee te geven aan de partij.

Ook lijsttrekker Marieke Bos uit de politiek van Midden-Groningen is aanwezig. Zij gaat in op haar ervaringen in Midden-Groningen en geeft hierover een pitch.

De bijeenkomst begint om 19.30 uur en vindt plaats in dorpshuis Tonegido in Hellum.