Treinmuseum viert Pasen met speurtocht
Het Trein- en Trammuseum in Zuidbroek is extra open met Pasen. Bezoekers zijn welkom van vrijdag tot en met maandag. Op Tweede Paasdag is het museum open van tien tot vijf. Voor kinderen is er een speurtocht met paaseieren. Na afloop krijgen zij een paasattentie.
Ook kunnen bezoekers zelf ervaren hoe het is om machinist te zijn in een treinsimulator.
Zuidbroek – Het Noord-Nederlands Trein & Tram Museum in Zuidbroek is tijdens het paasweekend extra geopend. Bezoekers zijn welkom van vrijdag tot en met maandag, met een extra openstelling op Tweede Paasdag van 10.00 tot 17.00 uur.
Speciaal voor kinderen zijn er tijdens het weekend overal paaseieren verstopt in het museum. Wie alle eieren weet te vinden, kan een puzzel oplossen en een verborgen woord ontdekken. Na het inleveren van de puzzel krijgen kinderen een paasattentie.
Bezoekers kunnen daarnaast de vaste collectie van het museum bekijken. Ook is het mogelijk om zelf plaats te nemen in een treinsimulator en te ervaren hoe het is om machinist te zijn. Op de grote modelbaan kunnen kleine treinen rijden. Kinderen ontvangen na afloop een rangeerdiploma.