Feestweek Zuidbroek met NK Duotrucktrekken
De Feestweek Zuidbroek vindt plaats van 4 tot en met 7 september. Met hulp van tachtig vrijwilligers biedt de Vereniging van Volksvermaken een programma voor jong en oud, met o.a. darten, een viswedstrijd, verkleedfeest in Flodder-thema, het NK Duotrucktrekken en optredens van Jannes, Jessy Arjaans, Lucas en Gea.
Zondag is familiedag zonder avondprogramma.
Zuidbroek – De jaarlijkse Feestweek Zuidbroek vindt dit jaar plaats van 4 tot en met 7 september. De organisatie is in handen van de Vereniging van Volksvermaken Zuidbroek, die samen met zoān tachtig vrijwilligers een gevarieerd programma neerzet voor jong en oud. De feestweek trapt donderdag af in de feesttent bij de ijsbaan, met een middag kaarten en sjoelen. In de avond is er een Hollandse meezingavond, met optredens van onder anderen Jannes en Jessy Arjaans. Vrijdagavond staat in het teken van feest en verkleedpartijen. Het thema dit jaar is āFlodderā. Bezoekers worden aangemoedigd om in stijl te komen. Ook zijn er diverse muzikale optredens.
Koppeldarten en viswedstrijd voor de jeugd
Zaterdagochtend start sportief met het populaire koppeldarten. āEr hebben zich al zoān zestig koppels ingeschreven,ā vertelt bestuurslid Egge Kappen. In de middag is er in samenwerking met dorpsvereniging De Schrijvershoek een viswedstrijd in de haven, speciaal voor jeugd van vijf tot veertien jaar. āZo betrekken we ook andere verenigingen uit het dorp bij de feestweek,ā aldus Kappen. ās Avonds is er muziek van onder meer de vaste huisband Session. De muziek is deze avondĀ een mix van hits uit de jaren ā80 en ā90 tot aan hedendaagse nummers.
Zondag familiedag met NK Duotrucktrekken
De feestweek wordt zondagmiddag afgesloten met een familiedag. Bezoekers kunnen onder andere naar het NK Duotrucktrekken, waarbij voetbalvereniging ZNC betrokken is. Ook is er een kinderkleedjesmarkt, kofferbakverkoop, kinderkermis en verschillende attracties. Onder andere Lucas en Gea zorgen voor de muzikale omlijsting.
Volgens Kappen is het doel om een zo breed mogelijk programma voor de hele familie te bieden. āWe zijn met een vast team van zes bestuursleden en een harde kern van zoān zestig vrijwilligers. Er is veel barpersoneel nodig en mensen voor de opbouw.ā
Waar de feestweek in het verleden al op woensdag begon, is dat aangepast. Omdat veel mensen maandag weer moeten werken, is besloten om van zondag een familiedag te maken en ās avonds geen muziek meer te programmeren.