Kind gewond bij ongeluk op Troelstralaan
Op de Troelstralaan in Hoogezand is vrijdagmiddag een kind op een fiets aangereden door een auto. Het kind raakte gewond en is naar het ziekenhuis gebracht. Een vriendinnetje dat erbij was, ontsnapte net aan het ongeluk, maar schrok flink.
Opmerkelijk is dat enkele honderden meters verderop de straat op dat moment wordt aangepakt om veiliger te worden.
Hoogezand – Op de Troelstralaan in Hoogezand is vrijdagmiddag een kind op een fiets aangereden door een automobilist. Het kind raakte hierbij ernstig gewond en moest met spoed naar het ziekenhuis worden gebracht.
Een vriendinnetje dat eveneens op de fiets reed, wist net aan het ongeval te ontsnappen, maar raakte flink geschrokken. Beide kinderen kregen van de politie een goodbear om hen te troosten.
Opmerkelijk is dat de Troelstralaan enkele honderden meters verderop op dat moment werd aangepakt om de straat veiliger te maken. (bron: Venema media).

