Bokpop wil jong en oud blijven trekken
Het meerdaagse festival Bokpop in Siddeburen heeft de line-up bekendgemaakt. Eind september en begin oktober staan er artiesten als Stuk, Emma Heesters, Darkraver en Wolter Kroes op het podium. De organisatie wil een breed programma voor alle leeftijden. De organisatie kan rekenen op de steun van een grote groep vrijwilligers.
De kaartverkoop begint op 5 juli.
Siddeburen – Bokpop in Siddeburen heeft bekendgemaakt welke artiesten dit jaar op het podium staan. Het meerdaagse festival vindt plaats van vrijdag 25 september tot en met zaterdag 3 oktober en biedt volgens de organisatie een programma voor alle leeftijden.
Op vrijdag 25 september openen Stuk, Poke, Larstig en Gasdrop en DJ Roy het festival. Zaterdag 26 september staan Emma Heesters, Baby Blue en All tha Fokk geprogrammeerd. Zondag 27 september is gereserveerd voor De Troubadours.
Het programma wordt het weekend daarop voortgezet. Op vrijdag 2 oktober komen Korsakoff, Darkraver, Twenty 4 Seven en de Hardcore Vibes Band naar Siddeburen. Zaterdag 3 oktober sluiten Robert van Hemert, Wolter Kroes, De Oranjeband en DJ IkWillem het festival af.
„We willen een programma voor jong en oud, zo gevarieerd mogelijk,” zegt voorzitter Erwin Bieze. Wat hem opvalt, is dat de organisatie steeds eerder moet beginnen met plannen. „Je moet minimaal een jaar van tevoren alles vastleggen,” legt hij uit. Dat heeft volgens hem ook te maken met het grote aanbod aan evenementen in de regio.
Vorig jaar werd voor het eerst een theateravond georganiseerd. „Dat heeft zo goed uitgepakt dat we daar dit jaar een vervolg aan geven,” aldus Bieze. Op die avond kwamen destijds zo’n 350 tot 400 bezoekers af.
De voorzitter is daarnaast blij dat artiesten als STUK zijn vastgelegd. „Emma Heesters zou vorig jaar al komen, maar moest vanwege ziekte afzeggen. Dat hebben we naar dit jaar kunnen doorschuiven.”
De organisatie kan rekenen op een grote groep vrijwilligers. „Afgelopen zaterdag hebben we ons vrijwilligersfeest gehad. Daar hebben we als eerste de programmering laten zien,” vertelt Bieze. Het gaat om ongeveer 140 vrijwilligers. Per avond zijn er zo’n veertig tot vijftig mensen nodig voor onder meer de entree, de bar en werkzaamheden achter de schermen.
De voorverkoop voor Bokpop start op 5 juli.