Kunst die raakt in De Smederij in Sappemeer
In Kunstruimte De Smederij in Sappemeer is van 2 tot en met 26 april de expositie Kunst Raakt Je te zien. De tentoonstelling brengt werk samen van Teus Ruitenbeek, Willemien Renkema en Dries Verbeke. Bezoekers kunnen er schilderijen, sculpturen en installaties bekijken, met volop ruimte voor emotie en verbeelding.
De opening is op zaterdag 4 april om 2 uur ’s middags aan de Vosholen in Sappemeer.
Sappemeer – Soms zegt kunst meer dan woorden. In Kunstruimte De Smederij in Sappemeer is van 2 tot en met 26 april de expositie Kunst Raakt Je te zien, een tentoonstelling waarin beleving, emotie en verbeelding centraal staan. Werk van Teus Ruitenbeek uit Marum, Willemien Renkema uit Zevenhuizen en Dries Verbeke uit Groningen komt daarin samen.
De schilderijen van Ruitenbeek vallen direct op door hun formaat: monumentaal groot of juist klein en verstild. In beide gevallen trekken ze de bezoeker het beeld in, met kleur, spanning en abstracte vormen die ruimte laten voor een eigen beleving.
De sculpturen van Renkema laten emotie zien in tastbare vorm. In haar werk krijgen gevoelens een gezicht in materiaal en compositie, waardoor iedere sculptuur een eigen sfeer oproept.
Verbeke voegt met zijn installaties een andere laag toe aan de expositie. Zijn zogenoemde Recycle Art, opgebouwd uit hergebruikte materialen en gevonden voorwerpen, laat zien hoe alledaagse objecten opnieuw betekenis kunnen krijgen en zo blijven verrassen.
De expositie is van donderdag tot en met zondag te bezoeken tussen 13.30 en 16.30 uur in Kunstruimte De Smederij aan de Vosholen 56 in Sappemeer. De opening is op zaterdag 4 april om 14.00 uur. Ook op beide paasdagen is de kunstruimte geopend.



