Trekker gaat in vlammen op bij werk Siddeburen

Een trekker is woensdagmiddag volledig uitgebrand tijdens werkzaamheden op een akker aan de Veenweg in Siddeburen. De brandweer werd rond 12.05 uur gealarmeerd en schaalde kort daarna op. Toen de eerste brandweerlieden arriveerden, was het vuur al uit. Zij hebben het landbouwvoertuig nageblust en gecontroleerd. Niemand raakte gewond. Over de oorzaak van de brand is vooralsnog niets bekend.

De trekker zelf liep door het vuur zware schade op.

Brand trekker Siddeburen

Siddeburen – Een trekker is woensdagmiddag volledig uitgebrand tijdens werkzaamheden op een akker aan de Veenweg in Siddeburen. De brandweer rukte met meerdere eenheden uit, maar bij aankomst bleek het vuur al te zijn gedoofd. Niemand raakte gewond.

De eerste melding van de brand kwam rond 12.05 uur binnen bij de hulpdiensten. De brandweer werd met spoed naar de Veenweg gestuurd voor een brand in een landbouwvoertuig. Enkele minuten later werden extra brandweereenheden en een Officier van Dienst opgeroepen.

Vuur al uit

Toen de eerste brandweerlieden op de akker arriveerden, was de brand al uit. De brandweer heeft de uitgebrande trekker nageblust en gecontroleerd om te voorkomen dat het vuur opnieuw zou oplaaien.

Het landbouwvoertuig liep door de brand zware schade op en kan als verloren worden beschouwd. Voor zover bekend raakte niemand gewond.

Oorzaak onbekend

Hoe de trekker tijdens de werkzaamheden in brand kon vliegen, is niet duidelijk. Over de oorzaak van de brand is vooralsnog niets bekendgemaakt.

De brand trok door de rookontwikkeling en de aanwezigheid van meerdere hulpdiensten de aandacht in de omgeving. (bron: 112 Groningen).