Bodega Meerwijck klaar voor Oranje-duel

Voetbalfans kunnen zaterdag op meerdere plekken in Midden-Groningen samen kijken naar de wedstrijd van het Nederlands elftal tegen Zweden. Bij de Bodega aan het strand van Meerwijck wordt de wedstrijd op een groot scherm op het terras uitgezonden. De organisatie verwacht veel bezoekers.

Bij een wijkfeest van Stichting Sappemeer Noord en Oost is een tv scherm zodat bezoekers kunnen blijven kijken zonder naar huis te hoeven.

Wijkfeest

Midden-Groningen – Bij de Bodega aan het strand van Meerwijck kan zaterdag gezamenlijk worden gekeken naar de wedstrijd van het Nederlands elftal tegen Zweden. Volgens parkmanager Niels de Vrieze van de naastgelegen camping wordt de wedstrijd op een groot scherm op het terras uitgezonden. „Het wordt mooi weer, dus kunnen we buiten kijken. Bij slecht weer zou het binnen zijn geweest”, zegt De Vrieze.

De organisatie verwacht veel bezoekers. „Niet alleen gasten van de camping, maar ook mensen uit Meerwijck bijvoorbeeld. We verwachten volle bak zaterdag.” Ook tijdens een eerdere wedstrijd van Oranje werd gezamenlijk gekeken. „Dat was hartstikke gezellig en druk”, aldus De Vrieze. Daarvoor werd bij ook gekeken naar de wedstrijd tussen Duitsland en Curaçao, die onder meer belangstelling trok van Duitse gasten.

Stichting Sappemeer Noord en Oost heeft een feest voor de wijkbewoners die toevallig samenvalt met de wedstrijd van Oranje. Daarom is er een tv scherm toegevoegd aan de activiteiten zodat de wijkbewoners niet naar huis hoeven te gaan en kunnen blijven zitten om in gezamenlijkheid de wedstrijd te kunnen kijken.