Team Oma’s Feestcafé wint titel Alleskunner

Sporthal De Springbok in Siddeburen stond vrijdag in het teken van ‘De Alleskunner van Siddeburen’, geïnspireerd op het tv-programma De Alleskunner. Zestien teams deden mee aan zestien spellen. De winst ging naar team Oma’s Feestcafé. Ongeveer twintig vrijwilligers hielpen mee.

De organisatie wil het evenement volgend jaar opnieuw houden.

Alleskunner Siddeburen 2026

Siddeburen – Sporthal De Springbok in Siddeburen stond vrijdag 27 februari in het teken van ‘De Alleskunner van Siddeburen’. Het evenement is geïnspireerd op het televisieprogramma De Alleskunner. „Maar liefst zestien teams streden fanatiek om de titel”, zegt Sanne Marinus van de organisatie. Veel teams bestonden uit vriendengroepen. „Veel deelnemers hadden zelfgemaakte T-shirts.”

Tijdens de avond werden zestien verschillende spellen gespeeld. Uiteindelijk bleef één team over dat zich ‘De Alleskunner van Siddeburen’ mag noemen: team Oma’s Feestcafé. De opdrachten liepen sterk uiteen. Van eendje poepen tot paashaas zoeken, en van actieve spelletjes en behendigheidsopdrachten tot puzzelen, rennen en vliegen: uiteenlopende onderdelen kwamen voorbij, aldus Marinus.

Om de avond soepel te laten verlopen, testten vrijwilligers de spellen vooraf. „Dat is belangrijk, ook om te weten hoe het spel precies in elkaar zit”, licht Marinus toe. In totaal waren ongeveer twintig vrijwilligers betrokken bij de organisatie.

Volgens de organisatie keert het evenement volgend jaar terug. „Het was echt een supergeslaagd evenement. We gaan het volgend jaar weer doen.”