Twee aanhoudingen na diefstal in Muntendam

De politie heeft donderdagmiddag twee mannen aangehouden na winkeldiefstal in Muntendam. Rond half vier werd een 42-jarige man uit de gemeente Veendam opgepakt nadat hij met geweld uit de winkel was gevlucht. De auto waarmee hij probeerde te vluchten bleek gestolen. Terwijl agenten nog bezig waren in de winkel, pleegde ook een 55-jarige man uit Midden-Groningen winkeldiefstal.

De zaken worden afgehandeld door de politie.

Politieauto (algemeen)

Muntendam – De politie heeft donderdagmiddag twee mannen aangehouden na winkeldiefstal bij een winkel in Muntendam. De incidenten vonden kort na elkaar plaats.

Rond 15.30 uur werd een 42-jarige man uit de gemeente Veendam aangehouden nadat hij met geweld uit de winkel was gevlucht. Na een korte zoektocht wist de politie hem alsnog te arresteren. De auto waarmee hij probeerde te vluchten bleek bovendien als gestolen gesignaleerd te staan.

Terwijl agenten in de winkel bezig waren met het opnemen van verklaringen, vond er opnieuw een winkeldiefstal plaats. Een 55-jarige man uit de gemeente Midden-Groningen probeerde goederen mee te nemen, maar kon op aanwijzing van het winkelpersoneel direct worden aangehouden.

Beide verdachten zijn ingesloten. Hun zaken worden verder afgehandeld door het Verdachten Afhandel Team (VAT) van de politie.