Muzikale middag in ontmoetingscentrum St. Jozef
Donderdag zeventwintig februari is er livemuziek in ontmoetingscentrum Sint Jozef in Sappemeer. Het duo The Lion Rules uit Sneek verzorgt daar een muzikaal optreden. De middag is een samenwerking van Sint Jozef, Poso en buurtvereniging Boswijk. Bezoekers zijn welkom vanaf twee uur, het optreden duurt tot vier uur.
De toegang is bedoeld voor buurtbewoners en andere belangstellenden.
Sappemeer- In ontmoetingscentrum St. Jozef in Hoogezand vindt op donderdag 27 februari een muzikaal optreden plaats van het duo The Lion Rules. Het optreden is onderdeel van een samenwerking tussen St. Jozef, Poso en SBOB (Buurtvereniging Boswijk) en is bedoeld voor bewoners uit de wijk en andere belangstellenden.
The Lion Rules is een muzikaal duo uit Sneek, bestaande uit Jeannette Roeles (zang) en Yska de Leeuw (toetsen en zang). De muzikanten hebben ruime ervaring met het verzorgen van achtergrondmuziek, dansmuziek en feestmuziek bij zowel kleine als grotere evenementen. Hun repertoire is breed en toegankelijk, waardoor het optreden geschikt is voor een gevarieerd publiek.
De activiteit past binnen de gezamenlijke inzet van de organiserende partijen om ontmoeting en samenhang in de wijk Boswijk te stimuleren. Door culturele middagen zoals deze te organiseren, willen zij buurtbewoners op een laagdrempelige manier samenbrengen.
Bezoekers zijn welkom vanaf 14.00 uur. Het optreden duurt tot ongeveer 16.00 uur en vindt plaats in St. Jozef in Hoogezand.