Schoorsteenbrand aan Chopinlaan

Gistermiddag was er brand ontstaan in de schoorsteen van een woning aan de Chopinlaan in Hoogezand. De brandweer kwam met een tankautospuit en een hoogwerker en had het vuur snel onder controle.

Omwonenden kregen te maken met korte overlast en omleidingen. De oorzaak van de brand is nog niet bekend.

Schoorsteenbrand Chopinlaan

Hoogezand –  Gistermiddag was er brand ontstaan in de schoorsteen van een woning aan de Chopinlaan in Hoogezand. De brandweer kwam met een tankautospuit en een hoogwerker ter plaatse. Het vuur was daarna snel onder controle.

Tijdens de inzet is de Chopinlaan door de politie afgesloten voor alle verkeer. Omwonenden konden daardoor tijdelijk niet langs de locatie rijden.

Over de oorzaak van de brand is op dit moment nog niets bekend. Er wordt doorgaans onderzoek gedaan naar hoe een schoorsteenbrand heeft kunnen ontstaan. De brandweer heeft na het blussen nog enige tijd gecontroleerd of er geen sprake was van na smeulende resten in of rond het rookkanaal. Bron: Venema Media.