Extra parkeercontroles bij drukke evenementen
Bij evenementen in Sappemeer en Hoogezand komende weken wordt extra gecontroleerd. Op 27 april trekt de Oranjemarkt in Sappemeer veel bezoekers en van 18 tot en met 22 mei staat Hoogezand in het teken van de Avondvierdaagse. Boa’s letten daarom op fout geparkeerde voertuigen. Bestuurders riskeren daarbij een boete.
Volg daarom borden en tijdelijke maatregelen.
Midden-Groningen – De komende weken maakt onze gemeente zich op voor drukbezochte evenementen. Op 27 april trekt de Oranjemarkt in Sappemeer veel bezoekers en van 18 tot en met 22 mei staat Hoogezand in het teken van de Avondvierdaagse. Dat betekent extra gezelligheid, maar ook meer verkeer en volle parkeerplaatsen. Om de evenementen veilig en goed bereikbaar te houden, wordt er extra gecontroleerd op fout parkeren.
Boa’s houden toezicht
Tijdens de evenementen zijn buitengewoon opsporingsambtenaren (boa’s) zichtbaar aanwezig. Zij letten erop dat automobilisten zich aan de parkeerregels houden. Auto’s die gevaarlijk of verkeerd geparkeerd staan, riskeren een boete.
Oproep aan bezoekers en inwoners
Organisatie en handhaving vragen bezoekers en inwoners om rekening met elkaar te houden en goed op de regels te letten. Dat kan door: te parkeren op de aangewezen locaties; tijdelijke verkeersborden en maatregelen te volgen; doorgangsroutes vrij te houden voor hulpdiensten.
Met een goede voorbereiding en wat extra aandacht voor de regels kunnen bezoekers onbezorgd genieten van de evenementen.